PROTEZ TIRNAK

Protez Tırnak İle Özel Anlarınızda Fark Yaratın

Protez tırnak, tırnak algısını yeniden şekillendiren bir güzellik uygulamasıdır. Bakımlı ve güzel görünmek isteyen kadınlar, tırnak bakımı konusunda oldukça titizdir. Tırnaklarının bakımlı olması için zaman harcamaktadırlar. Sağlıklı ve estetik görünümlü tırnaklar çoğu kadının isteğidir.

Fakat bazen doğal tırnaklar ile bu görünüme ulaşmak oldukça zor alabilmektedir. Protez Tırnak istediğiniz tırnak görünümünü sizlere sunar. Kesinlikle takma tırnak ile karıştırılmamalıdır. Takma tırnak, protez tırnak’a nazaran daha az ömürlü ve daha az kullanışlıdır. Takma tırnak, doğal protez tırnak ile bütünleşme sağlamaz.


Protez Tırnak

Tırnaklar, hayatınızı kolaylaştırmak adına son derece etkili bir uygulamadır.

Bakım yapmaya zaman ayıramayan kadınların tercih ettiği protez uygulaması sayesinde her zaman bakımlı görünen tırnaklara sahip olmak mümkündür.

Tırnaklar, uzun süre boyunca tırnaklarını uzatmak isteyen ve uzatamayan kişiler tarafından oldukça tercih edilen bir uygulamadır. Çünkü tırnakların uzaması sırasında tırnaklar kırılmakta veya güçsüzleşmektedir. Bu yüzden sağlıklı ve estetik bir tırnak görünümüne sahip olunamamaktadır.

Tırnak yeme sorunu olan kişilerinde bu sorunu tırnaklar yardımı ile çözüme kavuşturması mümkündür. Sadece kadınlar tarafından değil erkekler tarafından da oldukça fazla ilgi görmektedir.


Bazı Örnek Çalışmalarımız

Arabic AR English EN Turkish TR