Bağlar Mahallesi Lazer Epilasyon, BAY & BAYAN LAZER EPİLASYON

Buz Başlıklı ağrısız ve acısız
Erkek lazer epilasyon bakımlı olmayı tercih eden erkeklerin çoğunlukla seçtikleri uygulamalar arasında yer almıştır. Geliştirilmiş olan teknolojik cihazların uygulanması ile seansları özel bir biçimde hazırlamıştır.

Bağlar Mahallesi Lazer Epilasyon

Günümüz dünyasında yaygınlaşmış olan son teknolojilerin geliştirilmesi ile birlikte popüler hale gelen işlemler arasında yerini almıştır. Bakımlı olmayı tercih eden kadınlar olduğu gibi erkeklerin de bu alana yöneldiği görülmüştür.

Bay & Bayan Lazer Epilasyon

Erkek Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Kadınlar için uygulanan süreçlerin erkekler için de aynı süreçleri kapsamıştır. Bu özellikleri ile tercih edilme seviyeleri artış göstermiştir. Her mevsim uygulanabilen lazer epilasyon yöntemlerinin kullanılması erkekler için de aynı işlem basamaklarını taşır.

Uygulanan işlem basamaklarının kriterleri aynı olduğu gibi belirgin sonuçların elde edilmesi beklenen etkiler arasındadır. Erkeklerde uygulaması yapılan lazer epilasyonların süre olarak kadınların yaptırdıklarına göre farklılık gösterdiği saptanmıştır.

Süre olarak daha uzun bir süreye yayılması en belirgin özellikleri arasında yerini almıştır. Geniş ve büyük başlıklı lazer epilasyon cihazlarının kullanılması etkili sonuçların alınmasını sağlayacaktır. Etkili sonuçlar alınması için düzenli aralıklarla uygulamaların yapılması şart olarak belirlenmiştir.

Bağlar Mahallesi Lazer Epilasyon
BAYAN & BAY LAZER EPİLASYON

Bu Başlıklı ağrısız ve acısız 

Son teknoloji lazer epilasyon yöntemlerinden biri olan Soprano Buz Lazer, acı ve ağrı hissettirmeyen konforlu bir lazer epilasyon uygulamasıdır. 2x1cm’lik başlığı ile daha geniş alana uygulama yapılabilen Soprano Buz Lazer’de seans süresi de buna bağlı olarak kısalmaktadır. Soprano Buz Lazer özel başlığı ile uygulama anında uygulama alanına buz tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırmaktadır.

Özellikle acı eşiği düşük ve kıl yapısı sert olan erkeklerde Buz Lazer Teknolojisi ile acı ve ağrı hissi yaşamadan sırt, ense, yanak üstü gibi zorlu bölgelerde ki istenmeyen tüylerden kısa sürede kurtulabilirler. Açık sarı renkli tüyler, ayva tüyleri ve kızıl tonlu tüylerde de etkilidir.

Bayan Lazer Epilasyon

FDA onaylı Estelife Buz Lazer, yaz ve kış mevsiminde güvenle uygulanabilen bir yöntemdir. Açık ve koyu tenli tüm cilt tipleri için uygundur.

Estelife Buz Lazer, yan etkileri bulunmamakla birlikte uzman kontrolünde yapılması gerekmektedir.

Sizde avantajlardan faydalanmak isterseniz 0544 455 8210 nolu telefonu arayarak yada iletişim sayfamızdaki bilgiler üzerinden yazarak iletişime geçebilirsiniz.

Bu Web Sitesi Web Alagöz Firması Tarafından Yapılmıştır.

#

Comments are closed

Arabic AR English EN Turkish TR